Dahua monitor LM27-A201Y, 27" 1920×1080 (FHD), LED, 250 cd/m, 4000:1, 5ms
Kód:
SWSDHU00184
Márka:
Dahua
INGYENES
INGYENES
/ db
Objednáno
Szállítási lehetőségek
−
Hozzáadás a kosárhoz
Nyomtatás
Kérdés
Nyomon követés
Megosztás
Tweet
Bezár
Leírás
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória
25" - 27”