CyberPower BRICs Series II SOHO LCD UPS 1200VA/720W, české zásuvky
Kód: ED295358Kapcsolódó termékek
FSP UPS FP 2000, 2000 VA / 1200 W,line interactive
Skladem
(20 db)
INGYENESINGYENES
FSP UPS Nano 600, 600 VA / 360 W, offline
Skladem
(20 db)
CyberPower Line-Interactive UPS 1200VA/720W, 2U Pure Sine Wave
(19 KS)
APC Smart-UPS SRT 19" Rail Kit for SRT 1/1.5/2.2/3kVA
(1 db)
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Domácnosti kanceláře - UPS |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4712856271232 |
| Fáze (Vstup/Výstup): | 1:1 |
| Komunikace: | USB |
| Použití: | Desktop |
| Provedení: | Tower |
| Topologie: | Line-Interactive |
APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V, On-Line, 2U, Rack Mount (1980W) Network Card AP9641
(1 KS)
Záložní zdroj APC Smart-UPS SRT 6000VA RM 230V
(1 db)
APC Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V (500W) with Network Card
(11 KS)
CyberPower OnLine S UPS 2000VA/1800W, 2U, XL, Rack/Tower
(16 KS)
Eaton 9PX 2200i RT3U, UPS 2200VA / 2200W, LCD, rack/tower