HP EliteBook 6/G2a/R7-250/14''/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R
Kód: HP-DG8J8ETDetailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
HP EliteBook 6 G2a 14 inch Notebook AI PC
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 7 250 (8 jader, 16 vláken, 3,3/5,1 GHz, 16 MB cache)
NPU: 16 TOPS
Paměť: 1x 16 GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ SSD
Displej: 14", WUXGA (1920 x 1200), IPS, antireflexní, 300 nitů, 62,5% sRGB
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics
Audio: Zvuk od Poly Studio, dva stereofonní reproduktory, dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence
Web kamera: FHD kamera s dvěma integrovanými mikrofony
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka čipových karet: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Realtek RTL8111EPP 1 GbE
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) a Bluetooth® 6.0
Porty USB:
- 2x Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
- 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (napájený port)
Další porty:
- 1x HDMI 2.1
- 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (stereo)
- 1x RJ-45
- 1x slot pro bezpečnostní zámek nano
- 1x čtečka čipových karet
Baterie: 3článková Li-ion polymerová HP s dlouhou výdrží (68 Wh)
Napájení: Ne
Správa zabezpečení: Zásuvka pro bezpečnostní zámek
Barva: Světle stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 318,6 x 224,3 x 11-17,5 mm
Hmotnost: cca 1,4 kg
Záruka: 3 roky
Kód produktu: HP-DG8J8ET
Part no.: DG8J8ET#BCM
EAN: HP-DG8J8ET
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| EAN: | HP-DG8J8ET |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,4 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Model: | G2a |
| Modelová řada: | HP EliteBook 6 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Značka: | HP |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 17,5 |
| Šířka (mm): | 318,6 |
| Hloubka (mm): | 224,3 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R7-250 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1026030237 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 68 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 6.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
