HP Color LaserJet 1x550 Stand - zásobník na 1x550 listů pro CLJ 5700, 5800, 6700, 6701, 6800
Kód: ED1005684Související produkty
Xerox AltaLink C8230 Initialization Kit
Na dotaz (není skladem)
6 409,09 Kč bez DPH
7 755 Kč
ZDARMAZDARMA
Xerox WORKPLACE SUITE 1 WORKFLOW CONNECTOR
Na objednávku
647,11 Kč bez DPH
783 Kč
Xerox Versalink B7135 Initialisation Kit Sold
Skladem
(1 ks)
17 698,35 Kč bez DPH
21 415 Kč
Detailní popis produktu
Zásobník médií HP Color LaserJet s kapacitou 550 listů
Parametry
| Vlastní formáty médií | 101,6 × 148 až 215,9 × 355,6 mm |
|---|---|
| Hardwarová kompatibilita | HP Color LaserJet Enterprise 5700dn 6QN28A; HP Color LaserJet Enterprise X55745dn 6QP97A; HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn 6QN29A; HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800f 6QN30A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf 58R10A; HP Color LaserJet Enterprise MFP X57945dn 6QP98A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X57945z 6QP99A; HP Color LaserJet Enterprise 6700dn 6QN33A; HP Color LaserJet Enterprise 6701dn 58M42A; HP Color LaserJet Enterprise X654dn 6QQ00A; HP Color LaserJet Enterprise X65455dn 49L02A; HP Color LaserJet Enterprise X65465dn 49L04A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 500 × 460 × 150 mm |
| Hmotnost | cca 7,73 kg |
| Hmotnost | ~17 lb |
| Obsah balení | Zásobník papíru na 550 listů HP Color LaserJet; Instalační příručka – zásobník papíru na 550 listů |
| Záruka | 90denní záruka pouze na díly. (záruční kód 3R; identifikace záruky A065) |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED1005684
Part no.: 6QN57A
EAN: 194441217322
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní (příslušenství k laser. tiskárnám) |
|---|---|
| EAN: | 194441217322 |
| Typ příslušenství: | Vstupní příslušenství |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Xerox Print Management and Mobility Service Printer Essentials Bundle Device Packs 10-Device
Na objednávku
7 812,40 Kč bez DPH
9 453 Kč
Xerox AltaLink B8245 Initialization Kit
Na dotaz (není skladem)
5 928,10 Kč bez DPH
7 173 Kč
BROTHER přídavný zásobník TT-4000, věžový zásobník se stabilizační základnou 4 x 520 listů
Skladem
(1 KS)
14 018,18 Kč bez DPH
16 962 Kč
