HP 951 Magenta Original Ink Cart, CN051AE (700 pages)
Kód: ED692630Související produkty
Canon CARTRIDGE CLI-551Y XL žlutá pro Pixma iP, Pixma iX, Pixma MG a Pixma MX 6850, 725x, 925, 8750 (695 str.)
Skladem
(78 KS)
328,10 Kč bez DPH
397 Kč
Canon CARTRIDGE PG-40 černá pro MP-150, MP-170, MP-450, PIXMA IP1x00, IP2x00, MP1x0, MP-210 (490 str.)
Skladem
(99 KS)
374,38 Kč bez DPH
453 Kč
Canon CARTRIDGE PGI-550XL PGBK pigmentová černá pro PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5450, MG5x50, MG565x (500 str.)
Skladem
(99 KS)
336,36 Kč bez DPH
407 Kč
Detailní popis produktu
HP 951 Purpurová originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9,5 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 535 stránek |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet Pro 8600 e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 801 x 1 200 x 1 234 mm |
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost balení | 0,13 lb |
| Hmotnost palety | 277 kg |
| Množství na paletě | 4200 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 12 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692630
Part no.: CN051AE#BGY
EAN: 888182554159
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 888182554159 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
HP 934XL Black Ink Cartridge, C2P23AE (1,000 pages)
Skladem
(7 KS)
963,64 Kč bez DPH
1 166 Kč
ZDARMAZDARMA
Xerox Transfer Belt Cleaner pro AltaLink C80xx, WorkCentre 75xx/78xx/79xx (160 000str.) (R6)
Skladem
(2 KS)
1 439,67 Kč bez DPH
1 742 Kč
HP PageWide Printhead Wiper Kit (150,000 pages)
Skladem
(9 KS)
1 784,30 Kč bez DPH
2 159 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon CARTRIDGE PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY MULTI-PACK pro iP8750, MG6350, MG7150, MG7550 (319 str.)
Skladem
(15 KS)
1 411,57 Kč bez DPH
1 708 Kč
Xerox Magenta METERED toner cartridge VersaLink C400/C405
Skladem
(1 KS)
6 970,25 Kč bez DPH
8 434 Kč
