HP 912 CMYK Original Ink Cartridge 4-Pack (315 / 315 / 315 / 250 pages)
Kód: ED556719Související produkty
ZDARMAZDARMA
PEACH kompatibilní cartridge HP No. 953XL, Multi-Pack-Plus, 2x bk, 1x c,m,y; 2x43/3x20ml
Skladem
(2 ks)
714,05 Kč bez DPH
864 Kč
ZDARMAZDARMA
HP 308e EvoMore Black Original Ink Cart
Na objednávku
699,17 Kč bez DPH
846 Kč
Peach kompatibilní cartridge HP 3JA27AE, azurová, 1985str.
Skladem
(3 ks)
272,73 Kč bez DPH
330 Kč
Detailní popis produktu
Čtyřbalení originálních inkoustových kazet HP 912 černá/azurová/purpurová/žlutá
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6,5 ml černá, 4,0 ml azurová, 4,0 ml purpurová, 4,0 ml žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet 8010. Průměrná výtěžnost černobílého tisku vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Průměrná výtěžnost kombinovaného tisku (azurová/purpurová/žlutá) vychází z normy ISO/IEC 24711 n |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 124 x 48 x 160 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 124 x 48 x 160 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 060 mm |
| Hmotnost | cca 0,15 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,19 kg |
| Hmotnost palety | 120,77 kg |
| Množství na paletě | 528 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED556719
Part no.: 6ZC74AE
EAN: 195122352295
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 195122352295 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Černá cartridge/toner/páska, Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
