HP 903 Yellow Original Ink Cartridge (315 pages)
Kód: ED1877079Související produkty
ZDARMAZDARMA
EPSON cartridge T13W2 cyan L (EM-C7100/EP-C7000)
Na objednávku
954,55 Kč bez DPH
1 155 Kč
ZDARMAZDARMA
EPSON cartridge S020691 magenta (discproducer)
Na objednávku
821,49 Kč bez DPH
994 Kč
Detailní popis produktu
HP 903 Žlutá originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 8,7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 315 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě tiskáren HP OfficeJet Pro 6860. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 45 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 161 mm |
| Hmotnost | 0,02 kg |
| Hmotnost balení | 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 182,16 kg |
| Množství na paletě | 3780 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED1877079
Part no.: T6L95AE#BGX
EAN: 889894728845
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 889894728845 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
HP Ink Cartridge 364XL/Black/550 stran, blistr
Na objednávku
633,06 Kč bez DPH
766 Kč
EPSON cartridge T13X4 yellow XL (EM-C7100/EP-C7000)
Na objednávku
2 059,50 Kč bez DPH
2 492 Kč
EPSON cartridge T14B3 magenta XXL (EM-C7100/EP-C7000)
Na objednávku
3 207,44 Kč bez DPH
3 881 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon cartridge PG-585XL/CL-586XL PHOTO VALUE/Multipack
Na objednávku
1 095,87 Kč bez DPH
1 326 Kč
EPSON container T09C3 108 magenta ink (L8050/L18050)
Skladem
(3 ks)
181,82 Kč bez DPH
220 Kč
