HP 8GB DDR5 (1x8GB) 5600 UDIMM NECC Memory
Kód: SWSHPR02261Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWSHPR02261
Part no.: A9TF0AA
EAN: HPR02261
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 8 GB |
|---|---|
| EAN: | HPR02261 |
| Výrobce (paměti): | HP |
| Kapacita (paměti): | 8 GB |
| Frekvence (paměti): | 5600 MHz |
| Pro PC/NTB (paměti): | PC |
| Typ paměti (paměti): | DDR5 |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
