HP 761 Maintenance Cart, CH649A
Kód: ED691965Související produkty
ZDARMAZDARMA
Enterprise WF-C17590/C20590/C20600 Maint. Box
Skladem
(10 ks)
554,55 Kč bez DPH
671 Kč
ZDARMAZDARMA
Epson Optional Cassette Maintenance Roller
Na objednávku
1 389,26 Kč bez DPH
1 681 Kč
ZDARMAZDARMA
EPSON Borderless Replacement Pad Kit Tx400
Na objednávku
1 132,23 Kč bez DPH
1 370 Kč
Chemie pro minilaby Fujifilm EnviroPrint Bleach-Fix Replenisher 70 AC 2X10L bělič/ustalovač
Skladem
(2 ks)
1 558,68 Kč bez DPH
1 886 Kč
APC Maintenance Bypass Panel, single unit, 10-400kVA 400V wallmount, for Easy UPS 3-Phase
Na objednávku
75 958,68 Kč bez DPH
91 910 Kč
Detailní popis produktu
HP 761 Designjet Kazeta pro údržbu
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 1 565 mm |
| Hmotnost | 0,88 kg |
| Hmotnost balení | 1,04 kg |
| Hmotnost palety | 300 kg |
| Množství na paletě | 256 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Kazeta pro údržbu |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED691965
Part no.: CH649A
EAN: 885631448342
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maintenance (údržba) pro inkoust |
|---|---|
| EAN: | 885631448342 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Ostatní spotřební materiál (válec, fuser apod.) |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Epson Opti.Cass. Maintenance Roll. pro WF-C869R
Na objednávku
817,36 Kč bez DPH
989 Kč
ZDARMAZDARMA
Epson Standard Cassette Maintenance Roller
Na objednávku
1 389,26 Kč bez DPH
1 681 Kč
