HP 738 130-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge
Kód: ED556941Související produkty
EPSON cartridge T14B3 magenta XXL (EM-C7100/EP-C7000)
Na objednávku
3 210,74 Kč bez DPH
3 885 Kč
EPSON cartridge T13X2 cyan XL (EM-C7100/EP-C7000)
Na objednávku
2 060,33 Kč bez DPH
2 493 Kč
Detailní popis produktu
130ml purpurová inkoustová kazeta HP 738 DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
|---|---|
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 7.95 x 5.08 x 1.57 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 × 1016 × 1501 mm |
| Rozměry palety | 47.99 x 40 x 59.1 in |
| Hmotnost | cca 205 g |
| Hmotnost balení | cca 245 g |
| Hmotnost balení | ~0.54 lb |
| Hmotnost palety | cca 453,4 kg |
| Hmotnost palety | ~999.7 lb |
| Množství na paletě | 1680 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED556941
Part no.: 498N6A
EAN: 196068358877
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 196068358877 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
EPSON cartridge T14B2 cyan XXL (EM-C7100/EP-C7000)
Na objednávku
3 210,74 Kč bez DPH
3 885 Kč
