HP 659X High Yield Yellow Original LaserJet Toner Cartridge (29,000 pages)
Kód: ED556551Související produkty
Konica Minolta Toner azurový pro MC 5430 (6000 stran)
Na objednávku
4 004,96 Kč bez DPH
4 846 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon toner EP-27/ Black /2500str.
Na objednávku
1 306,61 Kč bez DPH
1 581 Kč
ZDARMAZDARMA
SPARE PRINT kompatibilní toner CF541X č. 203X / CRG-054HC Cyan pro tiskárny HP / Canon
Skladem
(3 ks)
610,74 Kč bez DPH
739 Kč
Canon toner 034 pro iR-C1225 a iR-C1225iF / Cyan / 7300str.
Skladem
(1 ks)
3 841,32 Kč bez DPH
4 648 Kč
Konica Minolta Vývojnice + černý toner pro MC 7300
Na objednávku
4 543,80 Kč bez DPH
5 498 Kč
Detailní popis produktu
Žlutá originální tonerová kazeta HP 659X LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 29 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 127 x 956 x 1 134 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hmotnost balení | 1,84 kg |
| Hmotnost palety | 149,3 kg |
| Množství na paletě | 70 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 11 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED556551
Part no.: W2012X
EAN: 192545650885
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 192545650885 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
OKI Černý toner do MC853/873/MC883 (7.000 stránek)
Skladem
(82 ks)
1 492,56 Kč bez DPH
1 806 Kč
Lexmark toner 56F2U0E / black / 25 000 stran / Corporate
Skladem
(55 ks)
9 693,39 Kč bez DPH
11 729 Kč
Xerox Cyan High-Capacity toner pro C31x (5 500 stran)
Na objednávku
3 199,17 Kč bez DPH
3 871 Kč
Konica Minolta Toner žlutý pro MC3300 (6500 stran)
Na objednávku
5 023,97 Kč bez DPH
6 079 Kč
