HP 659A Black Original LaserJet Toner Cartridge (16,000 pages)
Kód: ED556546Související produkty
ZDARMAZDARMA
TB cartidge for Canon MF650 CRG067 TC-067YAN YE
Skladem
(3 ks)
600 Kč bez DPH
726 Kč
EPSON Toner cartridge AL-M310/M320,6100 str.,black
Skladem
(20 ks)
2 829,75 Kč bez DPH
3 424 Kč
ZDARMAZDARMA
TB toner for OKI B433/513 TO-B433XN BK 100% new
Na dotaz (není skladem)
1 592,56 Kč bez DPH
1 927 Kč
ZDARMAZDARMA
TB cartidge for Canon MF650 CRG067 TC-067MXN MA
Skladem
(6 ks)
768,60 Kč bez DPH
930 Kč
ZDARMAZDARMA
TB cartidge for HP Color LJ Pro 3202 W2193A MA
Skladem
(2 ks)
938,84 Kč bez DPH
1 136 Kč
ZDARMAZDARMA
TB toner for OKI B433/513 TO-B433AN BK 100% new
Na dotaz (není skladem)
1 100,83 Kč bez DPH
1 332 Kč
Detailní popis produktu
Černá originální tonerová kazeta HP 659A LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 16 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 127 x 956 x 1 134 mm |
| Hmotnost | 1,44 kg |
| Hmotnost balení | 2 kg |
| Hmotnost palety | 160,5 kg |
| Množství na paletě | 70 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 11 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED556546
Part no.: W2010A
EAN: 192545710992
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 192545710992 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Černá cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Xerox VL C7100 Black Toner 31 300 str.
Skladem
(20 ks)
1 571,07 Kč bez DPH
1 901 Kč
EPSON High Cap. Toner Cartr. Yellow AL-CX28DN
Na objednávku
4 157,85 Kč bez DPH
5 031 Kč
Xerox 2x Print Cartridge pro B110,B105,B115 (1,5k)
Skladem
(20 ks)
1 861,16 Kč bez DPH
2 252 Kč
