HP 654A Yellow LJ Toner Cart, CF332A (15,000 pages)
Kód: ED692581Související produkty
HP 14X Black LJ Toner Cart, CF214X (17,500 pages)
Skladem
(3 KS)
5 577,69 Kč bez DPH
6 749 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon Toner C-EXV 29 Black (IR Advance C5030/5035)
Skladem
(1 KS)
1 159,50 Kč bez DPH
1 403 Kč
HP 507A Magenta LJ Toner Cart, CE403A (6,000 pages)
Skladem
(2 KS)
5 539,67 Kč bez DPH
6 703 Kč
OKI Cyan toner do MC873/MC883 (10.000 stránek)
Skladem
(32 KS)
3 909,09 Kč bez DPH
4 730 Kč
LEXMARK toner CS720, CS725, CX725 Yellow Standard Yield Return Programme Toner Cartridge
Skladem
(6 KS)
5 200 Kč bez DPH
6 292 Kč
ZDARMAZDARMA
Minolta Toner TN-216M, purpurový do bizhub C220, C280 (26k)
Skladem
(1 KS)
1 340,50 Kč bez DPH
1 622 Kč
HP - Samsung CLT-Y6092S Yellow Toner Crtg (7,000 pages)
Skladem
(3 KS)
3 063,64 Kč bez DPH
3 707 Kč
Detailní popis produktu
HP 654A Žlutá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 15 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 005 mm |
| Hmotnost | cca 1,3 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,84 kg |
| Hmotnost palety | 123,5 kg |
| Množství na paletě | 56 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 14 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692581
Part no.: CF332A
EAN: 886112501198
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 886112501198 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Oki Černý toner do MC760/770/780 (8 000 stránek)
Skladem
(5 KS)
2 009,92 Kč bez DPH
2 432 Kč
ZDARMAZDARMA
Oki černý toner pro TONER-K-ES5463/ES5432/5442/5473 (7000 str.)
Skladem
(41 KS)
1 405,79 Kč bez DPH
1 701 Kč
Xerox Black Toner pro Phaser 3020/3025 (1500 str.)
Skladem
(99 KS)
1 064,46 Kč bez DPH
1 288 Kč
HP - Samsung CLT-M6092S Magenta Toner Crtg (7,000 pages)
Skladem
(2 KS)
3 063,64 Kč bez DPH
3 707 Kč
HP 90A Black LJ Toner Cart, CE390A (10,000 pages)
Skladem
(3 KS)
4 354,55 Kč bez DPH
5 269 Kč
HP 645A Yellow LJ Toner Cart, C9732A (12,000 pages)
Skladem
(2 KS)
10 509,09 Kč bez DPH
12 716 Kč
