HP 651A Yellow LJ Toner Cart, CE342A (16,000 pages)
Kód: ED692375Související produkty
Canon toner T16 Black pro i-S X C1936P / 21 000str.
Na objednávku
4 338,02 Kč bez DPH
5 249 Kč
ZDARMAZDARMA
OKI Image Drum Black - 6410 - 20K
Na objednávku
1 261,16 Kč bez DPH
1 526 Kč
Konica Minolta Toner žlutý pro MC3300 (6500 stran)
Na objednávku
4 977,69 Kč bez DPH
6 023 Kč
ZDARMAZDARMA
Peach kompatibilní toner Canon T12, azurová, 5300str.
Skladem
(3 ks)
1 190,08 Kč bez DPH
1 440 Kč
Detailní popis produktu
HP 651A Žlutá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 16 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 049 mm |
| Hmotnost | cca 1,8 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,72 kg |
| Hmotnost palety | 118,4 kg |
| Množství na paletě | 36 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692375
Part no.: CE342A
EAN: 886111121342
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 886111121342 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Peach kompatibilní toner HP W1490X, černá, 9500str., OEM čip
Skladem
(12 ks)
1 486,78 Kč bez DPH
1 799 Kč
ZDARMAZDARMA
Peach kompatibilní toner HP W1390X, černá, 4000str., NEW čip
Skladem
(9 ks)
1 023,14 Kč bez DPH
1 238 Kč
Konica Minolta Toner purpurový pro MC3300 (6500 stran)
Na objednávku
4 977,69 Kč bez DPH
6 023 Kč
ZDARMAZDARMA
OKI 46672402 Waste Toner Box 25 000 pgs
Na objednávku
620,66 Kč bez DPH
751 Kč
Canon toner T16 Yellow pro i-S X C1936P / 14 000str.
Na objednávku
5 225,62 Kč bez DPH
6 323 Kč
Peach kompatibilní toner HP W1420A, černá, 950str.
Skladem
(5 ks)
435,54 Kč bez DPH
527 Kč
