HP 651A Magenta LJ Toner Cart, CE343A (16,000 pages)
Kód: ED692376Související produkty
OWA Armor toner kompatibilní s HP W2121X,10000st, modrá/cyan
Skladem
(1 ks)
2 591,74 Kč bez DPH
3 136 Kč
HP - Samsung CLT-M503L H-Yield Magenta Crt (5,000 pages)
Skladem
(1 KS)
3 067,77 Kč bez DPH
3 712 Kč
LEXMARK toner C950 Cyan Extra High Yield Toner Cartridge
Skladem
(1 KS)
14 114,05 Kč bez DPH
17 078 Kč
Oki žlutý toner pro TONER-Y-ES5463/ES5432/5442/5473 (6000 str.)
Skladem
(28 KS)
2 799,17 Kč bez DPH
3 387 Kč
Toner TB kompat. s Brother TN243C, TB-TN243CN CY 100% new
Skladem
(10 ks)
161,16 Kč bez DPH
195 Kč
Detailní popis produktu
HP 651A Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 16 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 049 mm |
| Hmotnost | cca 1,8 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,72 kg |
| Hmotnost palety | 118,4 kg |
| Množství na paletě | 36 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692376
Part no.: CE343A
EAN: 886111121359
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 886111121359 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Toner Brother TN-247M - originální purpurový (magenta), TN247M
Skladem
(50 ks)
2 214,05 Kč bez DPH
2 679 Kč
Canon toner C-EXV 49 Yellow (iR-ADV C3330i/3325i/3320i)
Skladem
(2 KS)
1 765,29 Kč bez DPH
2 136 Kč
OKI Cyan toner do MC873/MC883 (10.000 stránek)
Skladem
(10 KS)
3 939,67 Kč bez DPH
4 767 Kč
