HP 651 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge, C2P11AE (300 pages)
Kód: ED692787Související produkty
ZDARMAZDARMA
EPSON cartridge T04C4 yellow L (WF-C81xx / WF-C86xx)
Na objednávku
907,44 Kč bez DPH
1 098 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon CARTRIDGE PG-560/CL-561 PHOTO CUBE Creative Pack White Blue - 5x5 fotopapír (PP-201 40 obr.)
Skladem
(1 ks)
907,44 Kč bez DPH
1 098 Kč
Detailní popis produktu
HP 651 Tříbarevná originální inkoustová kazeta Advantage
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6,4 pl HDW, 3 pl LDW |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 300 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP DeskJet Ink Advantage 5645 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 203,55 kg |
| Množství na paletě | 2880 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692787
Part no.: C2P11AE#BHK
EAN: 889296160854
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 889296160854 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
EPSON cartridge T04C1 black L (WF-C81xx / WF-C86xx)
Na objednávku
1 347,93 Kč bez DPH
1 631 Kč
ZDARMAZDARMA
EPSON cartridge T04C2 cyan L (WF-C81xx / WF-C86xx)
Na objednávku
907,44 Kč bez DPH
1 098 Kč
Peach kompatibilní cartridge HP CD975AN, černá, 1345str.
Na objednávku
169,42 Kč bez DPH
205 Kč
