HP 32GB DDR5 (1x32GB) 6400 CSODIMM NECC Memory
Kód: SWSHPR02344Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWSHPR02344
Part no.: A9TM7AA
EAN: HPR02344
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 32 GB |
|---|---|
| EAN: | HPR02344 |
| Výrobce (paměti): | HP |
| Kapacita (paměti): | 32 GB |
| Frekvence (paměti): | 4800 MHz |
| Pro PC/NTB (paměti): | PC |
| Typ paměti (paměti): | DDR5 |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
