HP 304A CMY 3-pack LJ Toner Cart, CF372AM (2,800 / 2,800 / 2,800 pages)
Kód: ED692474Související produkty
BROTHER Toner TN-3230 pro HL-5340d, 5350DN, 5350DNLT, 5380DN
Skladem
(3 KS)
1 721,49 Kč bez DPH
2 083 Kč
HP 654A Cyan LJ Toner Cart, CF331A (15,000 pages)
Skladem
(2 KS)
9 447,11 Kč bez DPH
11 431 Kč
HP - Samsung CLT-C659S Cyan Toner Cartridge (20,000 pages)
Skladem
(1 KS)
3 364,46 Kč bez DPH
4 071 Kč
HP 827A Black LJ Toner Cart, CF300A (29,500 pages)
Skladem
(4 KS)
2 673,55 Kč bez DPH
3 235 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon toner C-EXV 49 Black (iR-ADV C3330i/3325i/3320i)
Skladem
(3 KS)
1 361,98 Kč bez DPH
1 648 Kč
Xerox toner Yellow pro Phaser 6600/6605, 6000 str.
Skladem
(3 KS)
5 522,31 Kč bez DPH
6 682 Kč
HP 654A Magenta LJ Toner Cart, CF333A (15,000 pages)
Skladem
(1 KS)
9 447,11 Kč bez DPH
11 431 Kč
Detailní popis produktu
HP 304A Trojbalení originálních tonerových kazet – azurová, purpurová, žlutá
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová, purpurová, žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | Na kazetu: 2 800 stran azurová, 2 800 stran purpurová, 2 800 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 385 x 327 x 125 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 x 327 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 102 x 780 x 1 153 mm |
| Hmotnost | 2,16 kg |
| Hmotnost balení | 2,70 kg |
| Hmotnost palety | 150,1 kg |
| Množství na paletě | 48 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 6 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 3 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692474
Part no.: CF372AM
EAN: 887111403032
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 887111403032 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Canon TONER CRG-045 M purpurový pro i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cdw, MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1300 str.)
Skladem
(40 KS)
1 403,31 Kč bez DPH
1 698 Kč
HP - Samsung CLT-K503L H-Yield Blk Toner C (8,000 pages)
Skladem
(1 KS)
2 700 Kč bez DPH
3 267 Kč
ZDARMAZDARMA
Kyocera toner TK-8525K černý na 30 000 A4 (při 5% pokrytí), pro TASKalfa4052ci/4053ci
Skladem
(3 ks)
1 353,72 Kč bez DPH
1 638 Kč
HP - Samsung CLT-M503L H-Yield Magenta Crt (5,000 pages)
Skladem
(1 KS)
3 044,63 Kč bez DPH
3 684 Kč
Oki žlutý toner pro TONER-Y-ES5463/ES5432/5442/5473 (6000 str.)
Skladem
(36 KS)
2 776,86 Kč bez DPH
3 360 Kč
BROTHER Toner TN-3480 ( HL-L5xxx,HL-L6xxx, DCP/MFC-L5xxx, DCP/MFC-L6xxx, 8 000 str. A4)
Skladem
(64 KS)
2 742,15 Kč bez DPH
3 318 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon TONER CRG-045 C azurový pro i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cdw, MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1300 str.)
Skladem
(36 KS)
1 382,64 Kč bez DPH
1 673 Kč
HP 508A Black LJ Toner Cartridge, CF360A (6,000 pages)
Skladem
(3 KS)
3 890,91 Kč bez DPH
4 708 Kč
