HP 304A Black LJ Toner Cart, CC530A (3,500 pages)
Kód: ED691649Související produkty
HP - Samsung CLT-W808 Waste Toner Container (33,500 pages)
Skladem
(1 KS)
556,20 Kč bez DPH
673 Kč
HP 654A Yellow LJ Toner Cart, CF332A (15,000 pages)
Skladem
(1 KS)
9 447,11 Kč bez DPH
11 431 Kč
Xerox toner Yellow pro Phaser 6600/6605, 6000 str.
Skladem
(3 KS)
5 522,31 Kč bez DPH
6 682 Kč
HP 507X Black LJ Toner Cart, CE400X (11,000 pages)
Skladem
(4 KS)
5 051,24 Kč bez DPH
6 112 Kč
HP - Samsung CLT-M6092S Magenta Toner Crtg (7,000 pages)
Skladem
(2 KS)
3 063,64 Kč bez DPH
3 707 Kč
Detailní popis produktu
HP 304A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 3 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| Hmotnost | 0,72 kg |
| Hmotnost balení | 0,9 kg |
| Hmotnost palety | 244,2 kg |
| Množství na paletě | 243 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 21 |
| Záruka | Omezená záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED691649
Part no.: CC530A
EAN: 883585301492
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 883585301492 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Černá cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Canon toner C-EXV 49 Magenta (iR-ADV C3330i/3325i/3320i)
Skladem
(4 KS)
1 825,62 Kč bez DPH
2 209 Kč
Xerox Black Toner pro Phaser 3020/3025 Dual pack (3000 str.)
Skladem
(99 KS)
2 040,50 Kč bez DPH
2 469 Kč
HP 37Y Extra High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (CF237Y) (41,000 pages)
Skladem
(3 KS)
9 228,10 Kč bez DPH
11 166 Kč
OKI Cyan toner do MC873/MC883 (10.000 stránek)
Skladem
(32 KS)
3 909,09 Kč bez DPH
4 730 Kč
ZDARMAZDARMA
Canon TONER CRG-045 M purpurový pro i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cdw, MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1300 str.)
Skladem
(40 KS)
1 403,31 Kč bez DPH
1 698 Kč
Oki cyan toner pro TONER-C-ES5463/ES5432/5442/5473 (6000 str.)
Skladem
(14 KS)
2 776,86 Kč bez DPH
3 360 Kč
ZDARMAZDARMA
Oki černý toner pro TONER-K-ES5463/ES5432/5442/5473 (7000 str.)
Skladem
(41 KS)
1 405,79 Kč bez DPH
1 701 Kč
