HP 302XL High Yield Tri-color Original Ink Cartridge, , F6U67AE
Kód: ED692782Související produkty
Canon CARTRIDGE CLI-531 C EUR azurová pro PIXMA TS8750,8751
Skladem
(29 KS)
269,42 Kč bez DPH
326 Kč
Canon CARTRIDGE CLI-551GY XL šedá pro Pixma iP, Pixma iX, Pixma MG a Pixma MX 725, 8750, 5450 (275 str.)
Skladem
(99 KS)
328,10 Kč bez DPH
397 Kč
HP 934XL Black Ink Cartridge, C2P23AE (1,000 pages)
Skladem
(7 KS)
963,64 Kč bez DPH
1 166 Kč
Xerox Waste toner cartridge pro Phaser 6510 a WorkCentre 6515 a Versalink C5xx, (30,000 Pages)
Skladem
(69 KS)
741,32 Kč bez DPH
897 Kč
Detailní popis produktu
HP 302XL Tříbarevná originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 3,25 pl, 6,8 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 8 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 300 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 × 800 × 1 164 mm |
| Hmotnost | cca 0,03 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 134,21 kg |
| Množství na paletě | 2160 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692782
Part no.: F6U67AE#BA3
EAN: 888793803080
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 888793803080 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
EPSON WorkForce Enterprise AM-C550 Yellow Ink (28.000 str.)
Skladem
(2 KS)
5 862,81 Kč bez DPH
7 094 Kč
HP 364 Photo Ink Cart, 3 ml, CB317EE (130 photo 10x15 pages)
Skladem
(1 KS)
314,88 Kč bez DPH
381 Kč
HP 951XL Yellow Ink Cart, 17 ml, CN048AE (1,500 pages)
Skladem
(27 KS)
900 Kč bez DPH
1 089 Kč
Canon CARTRIDGE PG-40 černá pro MP-150, MP-170, MP-450, PIXMA IP1x00, IP2x00, MP1x0, MP-210 (490 str.)
Skladem
(92 KS)
374,38 Kč bez DPH
453 Kč
Xerox Fuser Maintenance Kit (220V) (150K) pro VERSALINK C620
Skladem
(1 KS)
19 181,82 Kč bez DPH
23 210 Kč
HP 771C Red chromatic DJ Ink Cart, 775 ml, B6Y08A
Skladem
(1 KS)
5 435,54 Kč bez DPH
6 577 Kč
