HIKSEMI MicroSDHC karta 16GB, C10, UHS-I, (R:92MB/s, W:10MB/s) + adapter
Kód: ED480783Související produkty
ZDARMAZDARMA
TRANSCEND MicroSDHC karta 8GB Class 4, bez adaptéru
Skladem
(9 KS)
1 142,15 Kč bez DPH
1 382 Kč
SanDisk MAX ENDURANCE microSDHC 256GB + adaptér
Skladem
(20 ks)
2 102,48 Kč bez DPH
2 544 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Nintendo Switch/micro SDXC/256GB/UHS-I U3 / Class 10
Skladem
(20 ks)
1 471,07 Kč bez DPH
1 780 Kč
Patriot V90/SDXC/512GB/UHS-II U3 / Class 10/+ Adaptér
Na objednávku
11 920,66 Kč bez DPH
14 424 Kč
ZDARMAZDARMA
Kingston Canvas Go Plus/SDXC/128GB/UHS-I U3 / Class 10
Skladem
(9 ks)
812,40 Kč bez DPH
983 Kč
Paměťová karta Sandisk Extreme Pro CFAST 2.0 128 GB 525 MB/s čtení, 450MB/s zápis, VPG130
Skladem
(4 ks)
5 823,97 Kč bez DPH
7 047 Kč
ZDARMAZDARMA
Kingston Canvas Go Plus A2/Micro SDXC/64GB/UHS-I U3 / Class 10
Skladem
(20 ks)
570,25 Kč bez DPH
690 Kč
Detailní popis produktu
HIKSEMI microSDHC Karta
Consumer TF Card NEO, uložte to, co jste zachytili, sdílejte vše, co máte rádi;
- Rychlejší výkon
- Nižší cena
- Lepší výdrž

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Formát | MicroSDHC |
| Kapacita | 16GB |
| Typ NAND | TLC |
| Vlastnosti | Class 10 UHS-I |
| Max. rychlost čtení / zápisu | až 92 / 10 MB/s |
| Rozměry | 15 x 11 x 1 mm |
Kód produktu: ED480783
Part no.: HS-TF-C1(STD)/16G/NEO/AD/W
EAN: 6974202726072
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paměťové karty Secure digital |
|---|---|
| EAN: | 6974202726072 |
| Typ karty: | Micro SDHC |
| Kapacita uložiště: | 16 GB |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 90 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 10 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| UHS: | UHS-I |
| Adaptér: | Ano |
| Typické použití: | Běžné použití |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
SanDisk Extreme/micro SDXC/512GB/UHS-I U3 / Class 10/+ Adaptér
Skladem
(20 ks)
2 387,60 Kč bez DPH
2 889 Kč
Patriot V90/SDXC/256GB/UHS-II U3 / Class 10/+ Adaptér
Na objednávku
4 833,88 Kč bez DPH
5 849 Kč
ZDARMAZDARMA
Patriot VX V30 U3/Micro SDXC/256GB/UHS-I U3 / Class 10
Na objednávku
1 140,50 Kč bez DPH
1 380 Kč
ZDARMAZDARMA
Patriot/micro SDXC/128GB/UHS-I U1 / Class 10
Skladem
(20 ks)
574,38 Kč bez DPH
695 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Extreme/micro SDXC/256GB/UHS-I U3 / Class 10/+ Adaptér
Skladem
(20 ks)
1 242,15 Kč bez DPH
1 503 Kč
SanDisk Ultra/micro SDXC/64GB/UHS-I U1 / Class 10/+ Adaptér
Skladem
(14 ks)
408,26 Kč bez DPH
494 Kč
Patriot VX V30 U3/Micro SDXC/1TB/UHS-I U3 / Class 10
Na objednávku
4 217,36 Kč bez DPH
5 103 Kč
