HIKSEMI Flash Disk 4GB Classic, USB 2.0 (R:10-20 MB/s, W:3-10 MB/s)
Kód: ED480793Související produkty
Transcend 4GB JetFlash 350, USB 2.0 flash disk, černý
Skladem
(16 ks)
253,72 Kč bez DPH
307 Kč
SanDisk Flash Disk 32GB Cruzer Blade, USB 2.0, modrá
Skladem
(99 KS)
317,36 Kč bez DPH
384 Kč
SanDisk Flash Disk 64GB Cruzer Blade, USB 2.0, modrá
Skladem
(19 KS)
403,31 Kč bez DPH
488 Kč
VERBATIM Flash Disk 8GB Store 'n' Go PinStripe, černá
Skladem
(40 KS)
117,36 Kč bez DPH
142 Kč
Detailní popis produktu
HIKSEMI CLASSIC USB 2.0
CLASSIC USB flash disk rozšiřuje úložnou kapacitu pro zařízení a realizuje rychlý, stabilní a snadný přenos dat.
- Vysoká rozšiřitelnost
- Kovový design
- Vysoká kompatibilita souborů

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 4 GB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 10-20 / 3-10 MB/s |
| Rozměry | 38 x 12 x 4.5 mm |
| Váha | 8 g |
Kód produktu: ED480793
Part no.: HS-USB-M200(STD)/4G/NEWSEMI/WW
EAN: 6974202726782
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB 2.x |
|---|---|
| EAN: | 6974202726782 |
| Verze USB: | 2.0 |
| Kapacita uložiště: | 4 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Flashdisk Hama Fancy , USB 2.0, 128 GB, 10 MB/s
Skladem
(50 ks)
419,83 Kč bez DPH
508 Kč
Transcend 16GB JetFlash 350, USB 2.0 flash disk, černý
Skladem
(8 ks)
290,91 Kč bez DPH
352 Kč
ZDARMAZDARMA
Transcend 4GB JetFlash 600, USB 2.0 flash disk, MLC, černo/zelený, LED indikace, vysokorychlostní, 32MB/s R, 12MB/s W
Na objednávku
675,21 Kč bez DPH
817 Kč
