Herní židle MRacer látková, černo-šedá
Kód: KZD1049080Související produkty
Herní křeslo Genesis NITRO 660, Šedo-černé
Skladem
(20 ks)
4 390,08 Kč bez DPH
5 312 Kč
Gembird herní židle Scorpion černá/červená mesh-red skin
Skladem
(6 ks)
2 315,70 Kč bez DPH
2 802 Kč
Herní židle DXRacer FORMULA šedo-černá, látková
Skladem
(31 ks)
5 446,28 Kč bez DPH
6 590 Kč
ZDARMAZDARMA
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 40 cm pravá
Na objednávku
514,88 Kč bez DPH
623 Kč
ZDARMAZDARMA
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 60 cm levá
Na objednávku
799,17 Kč bez DPH
967 Kč
Detailní popis produktu
Kód produktu: KZD1049080
EAN: 0735745932247
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932247 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 60,5-68 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
herní židle DXRacer MASTER tmavě šedá, látková
Skladem
(59 ks)
9 578,51 Kč bez DPH
11 590 Kč
Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková
Skladem
(294 ks)
5 991,74 Kč bez DPH
7 250 Kč
Gembird herní židle Scorpion černá/červená mesh
Skladem
(7 ks)
2 315,70 Kč bez DPH
2 802 Kč
ZDARMAZDARMA
Playseat® Trophy - Gearshift and Handbrake Holder
Skladem
(8 ks)
1 019,01 Kč bez DPH
1 233 Kč
