Herní židle MRacer látková, černo-červená
Kód: KZD1049079Související produkty
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 30 cm levá
Na objednávku
352,07 Kč bez DPH
426 Kč
Genesis herní stůl Holm 320, RGB podsvícení, bílý, 120x60cm, 3xUSB 3.0, bezdrátová nabíječka
Skladem
(20 ks)
3 889,26 Kč bez DPH
4 706 Kč
Endorfy herní židle Meta BK / textilní / černá
Skladem
(1 ks)
4 138,02 Kč bez DPH
5 007 Kč
Detailní popis produktu
Kód produktu: KZD1049079
EAN: 0735745932377
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932377 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 60,5-68 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Endorfy herní židle Scrim BK/kůže + textil/černá
Na objednávku
4 537,19 Kč bez DPH
5 490 Kč
Endorfy herní židle Scrim OWH/kůže + textil/bílá
Skladem
(1 ks)
4 537,19 Kč bez DPH
5 490 Kč
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, světle šedá
Skladem
(4 ks)
3 080,17 Kč bez DPH
3 727 Kč
ZDARMAZDARMA
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 50 cm levá
Na objednávku
652,07 Kč bez DPH
789 Kč
