Herní židle MRacer koženka, černo-bílá
Kód: KZD1049127Související produkty
ZDARMAZDARMA
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 40 cm levá
Na objednávku
519,01 Kč bez DPH
628 Kč
ZDARMAZDARMA
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 60 cm levá
Na objednávku
804,96 Kč bez DPH
974 Kč
Endorfy herní židle Meta BK / textilní / černá
Skladem
(1 ks)
4 138,02 Kč bez DPH
5 007 Kč
Endorfy herní židle Scrim YL/kůže + textil/žlutočerná
Skladem
(1 ks)
5 353,72 Kč bez DPH
6 478 Kč
Detailní popis produktu
Kód produktu: KZD1049127
EAN: 0735745932261
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932261 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 61,5-69 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, světle šedá
Skladem
(2 ks)
3 080,17 Kč bez DPH
3 727 Kč
Herní křeslo Genesis NITRO 800, Šedo-černé
Skladem
(20 ks)
5 019,83 Kč bez DPH
6 074 Kč
