Herní židle MRacer koženka, bílo-růžová
Artikelnummer: KZD1049129Verwandte Produkte
herní židle DXRacer MASTER tmavě šedá, látková
Skladem
(83 St)
€390,72 ohne MwSt.
€472,77
GENESIS ergonomické herní křeslo ASTAT 200 černé
Skladem
(8 St)
€186,43 ohne MwSt.
€225,58
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Černé
Skladem
(20 St)
€195,80 ohne MwSt.
€236,92
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, světle šedá
Skladem
(5 St)
€124,46 ohne MwSt.
€150,60
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932278 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 61,5-69 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
KOSTENLOSKOSTENLOS
Playseat® Trophy - Gearshift and Handbrake Holder
Skladem
(2 St)
€41,93 ohne MwSt.
€50,74
Herní křeslo Genesis NITRO 440 G2 MESH, černé
Skladem
(16 St)
€139,57 ohne MwSt.
€168,88
Genesis herní stůl Holm 320, RGB podsvícení, bílý, 120x60cm, 3xUSB 3.0, bezdrátová nabíječka
Objednáno
€158,92 ohne MwSt.
€192,29
