herní židle MRacer Architect látková, ergonomická
Kód: KZD1051225Související produkty
Herní židle DXRacer FORMULA šedo-černá, látková
Skladem
(27 ks)
5 446,28 Kč bez DPH
6 590 Kč
herní židle DXRacer MASTER tmavě šedá, látková
Skladem
(49 ks)
9 578,51 Kč bez DPH
11 590 Kč
Detailní popis produktu
Kód produktu: KZD1051225
EAN: 0769503738567
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0769503738567 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 4D nastavitelné područky |
| Hloubka: | 52 cm |
| Mechanika: | houpací s aretací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Endorfy herní židle Scrim YL/kůže + textil/žlutočerná
Skladem
(1 ks)
5 353,72 Kč bez DPH
6 478 Kč
ZDARMAZDARMA
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 50 cm levá
Na objednávku
652,07 Kč bez DPH
789 Kč
