Herní židle DXRacer DRIFTING černá
Kód: KZD1053478Súvisiaci tovar
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Černé
Skladem
(20 ks)
€195,46 bez DPH
€236,51
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0710497500012 |
| Nosnost: | 115 kg |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Výška sedáku: | 54 cm |
| Područky: | ano 3D nastavitelné |
| Hloubka: | 57 cm |
| Mechanika: | mechanismus TILT |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Gembird herní židle Scorpion černá/červená mesh-red skin
Skladem
(2 ks)
€85,81 bez DPH
€103,83
