GOODRAM SSD CX400 Gen.2 1TB, SATA III, 2.5", (R:550/W:500MB/s)
Kód: ED490227Související produkty
TRANSCEND SSD370S 64GB SSD disk 2.5'' SATA III 6Gb/s, MLC, Aluminum casing, 560MB/s R, 460MB/s W, stříbrný
Na objednávku
4 381,82 Kč bez DPH
5 302 Kč
TRANSCEND SSD230S 2TB SSD disk 2.5'' SATA III, 3D TLC, Aluminium casing, 560MB/s R, 520MB/s W stříbrný
Na objednávku
17 990,91 Kč bez DPH
21 769 Kč
TEAMGROUP MP44Q SSD NVMe M.2 2TB PCIe 4.0 Gen4x4 2280 (čtení max. 7000MB/s, zápis max. 5900MB/s)
Skladem
(13 ks)
7 812,40 Kč bez DPH
9 453 Kč
ZDARMAZDARMA
Kingston Flash SSD 240GB A400 SATA3 2.5 SSD (7mm height)
Skladem
(97 ks)
1 405,79 Kč bez DPH
1 701 Kč
SAMSUNG 9100 PRO 2TB PCIe 5.0 NVMe SSD M.2 PCIe 5.0 x4 NVMe 2.0 (čtení max. 14700MB/s, zápis max. 13400MB/s)
Skladem
(4 ks)
8 590,08 Kč bez DPH
10 394 Kč
TRANSCEND SSD452K 512GB Industrial (3K P/E) SSD disk 2.5" SATA3, 3D TLC, Aluminium case, 560MB/s R, 520 MB/W, černý
Na objednávku
4 257,02 Kč bez DPH
5 151 Kč
ZDARMAZDARMA
TRANSCEND SSD420K 32GB Industrial SSD disk2.5" SATA3, MLC, Ind., Aluminium case, černý
Na objednávku
783,47 Kč bez DPH
948 Kč
TRANSCEND SSD452K 2TB Industrial (3K P/E) SSD disk 2.5" SATA3, 3D TLC, Aluminium case, 560MB/s R, 520 MB/W, černý
Na objednávku
8 224,79 Kč bez DPH
9 952 Kč
ZDARMAZDARMA
TRANSCEND SSD452K 64GB Industrial (3K P/E) SSD disk 2.5" SATA3, 3D TLC, Aluminium case, 560MB/s R, 520 MB/W, černý
Na objednávku
635,54 Kč bez DPH
769 Kč
Detailní popis produktu
Goodram CX400 GEN. 2
- 2,5” tvarový faktor
- Rozhraní SATA III
- Technologie 3D NAND FLASH
- Kapacita až 2 TB
- 3letá záruka omezená parametrem TBW a bezplatná technická podpora

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 1 TB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 550 / 500 MB/s |
| Zapsaných TB(TBW) | 720 TBW |
| Rozměry | 100 x 69,85 x 7 mm |
Více informací na webu výrobce: https://www.goodram.com/cs/
Kód produktu: ED490227
Part no.: SSDPR-CX400-01T-G2
EAN: 5908267923467
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SSD disky SATA |
|---|---|
| EAN: | 5908267923467 |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Typ disku: | SSD |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rychlost čtení MB/s: | 550MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 600 TBW |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
SAMSUNG 9100 PRO 4TB PCIe 5.0 NVMe SSD M.2 PCIe 5.0 x4 NVMe 2.0 (čtení max. 14800MB/s, zápis max. 13400MB/s)
Skladem
(9 ks)
11 693,39 Kč bez DPH
14 149 Kč
TRANSCEND SSD 220S 480GB, SATA III 6Gb/s, TLC, Aluminum case
Skladem
(6 KS)
2 951,24 Kč bez DPH
3 571 Kč
WDC BLUE SN5100 NVMe SSD WDS200T5B0E 2TB PCIe 4.0 Gen4 x4 M.2 2280 (7100/6700MB/s, 1000K/1300K IOPs, SSD)
Skladem
(3 ks)
6 357,02 Kč bez DPH
7 692 Kč
VERBATIM SSD Vi550 S3 1TB SATA III, 2.5” W 535/ R 560 MB/s
Skladem
(95 KS)
3 304,96 Kč bez DPH
3 999 Kč
KINGSTON NV3 SSD NVMe M.2 500GB PCIe Gen 4x4 NVMe (čtení max. 5000MB/s, zápis max. 3000MB/s)
Skladem
(9 ks)
2 295,04 Kč bez DPH
2 777 Kč
TRANSCEND SSD230S 256GB SSD disk 2.5'' SATA III 6Gb/s, 3D TLC, Aluminium casing, 560MB/s R, 500MB/s W, stříbrný
Na objednávku
2 254,55 Kč bez DPH
2 728 Kč
ZDARMAZDARMA
TRANSCEND SSD420K 64GB Industrial SSD disk2.5" SATA3, MLC, Ind., Aluminium case, černý
Na objednávku
969,42 Kč bez DPH
1 173 Kč
KINGSTON NV3 SSD NVMe M.2 1TB PCIe 4.0 Gen 4x4 NVMe (čtení max. 6000MB/s, zápis max. 4000MB/s)
Skladem
(17 ks)
3 380,17 Kč bez DPH
4 090 Kč
