GOODRAM Flash Disk 128GB UME3, USB 3.0, ECO FRIENDLY
Kód: ED490285Související produkty
SanDisk Flash Disk 256GB Ultra Slider, USB-C 3.2, Černá
Skladem
(44 KS)
1 057,85 Kč bez DPH
1 280 Kč
SanDisk Flash Disk 128GB Ultra Slider, USB-C 3.2, Černá
Skladem
(47 KS)
622,31 Kč bez DPH
753 Kč
Detailní popis produktu
USB 3.0 UME3
Eco Friendly is the latest model of UME USB series, which was designed and manufactured in Poland. The biggest additional value of this new product is its housing. 100% degradable, which makes it possible to decompose in home composting environment.
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Capacity | 128 GB |
| Color | ECO FRIENDLY |
| Interface | USB 3.0 (3.1 GEN 1) Compatibility with 3.1, 3.0, 2.0, 1.1 |
| Speed of operation | Read: up to 60 MB/s Write: up to 20 MB/s |
| Operating temperature | 0 do +70°C (recommended) |
| Storage temperature | -25 do +85°C (recommended) |
| Compatibility with OS | Windows 2000 SP4 and higher MacOS 10.5.x and higher Linux v.2.6.x and higher |
| Dimensions | 55.0 × 21.0 × 9.6 mm |
| Weight | 9 g |
| Warranty | Lifetime |
More information on the manufacturer's website: https://www.goodram.com/cs/
Kód produktu: ED490285
Part no.: UME3-1280EFR11
EAN: 5908267960875
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB 3.x |
|---|---|
| EAN: | 5908267960875 |
| Verze USB: | 3.0 |
| Kapacita uložiště: | 128 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
SanDisk Flash Disk 64GB Ultra Curve, USB 3.2, Černá
Skladem
(10 KS)
358,68 Kč bez DPH
434 Kč
Kingston Flash Disk IronKey 128GB Enterprise S1000 Encrypted USB 3.0 FIPS Level 3, Managed
Skladem
(2 KS)
9 294,21 Kč bez DPH
11 246 Kč
Transcend 512GB JetFlash 730 USB 3.1 flash disk, bílý
Na objednávku
2 908,26 Kč bez DPH
3 519 Kč
Transcend ESD300S 2TB, External SSD, USB 10Gbps, Type C
Na objednávku
10 636,36 Kč bez DPH
12 870 Kč
