GIGABYTE zdroj UD1000GM, 1000W, 80plus gold, modular, 120 mm fan
Kód: SWS683868
Na objednávku
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Každé zařízení od malých počítačů po rozsáhlé servery nemůže fungovat bez dobře zvoleného zdroje. Proto není dobré podcenit výběr tohoto komponentu. Mimo správné napájení počítače bude moci prodloužit životnost komponentů a šetřit spotřebovanou elektřinu. GIGABYTE UD1000GM 1000 W obstarává chráněný převod napětí z elektrického obvodu do individuálních obvodů, které následně napájí spojené komponenty. ATX zdroj o výkonu 1000 W je sestrojen pro herní počítače nejvyšší třídy a nejvýkonnější pracovní stanice. Počítačový zdroj GIGABYTE vlastní 120mm ventilátor, jenž snižuje příliš vysoké teploty a podporuje jeho životnost. Elektrické napětí jste schopni pohotově vypnout pomocí vestavěného vypínače. Každý zdroj má na sobě štítek upřesňující, jak celkem využívá vstupní proud. Díky štítku 80 PLUS Gold narostla účinnost až na 90 %. Možnost odpojení kabelů předchází vzniku nepříjemných změtí v počítačové skříni. Podstatné přednosti 1000W PC zdroje GIGABYTE UD1000GM Formát ATX je známý jako nejvyužívanější formát dneška Počítačový zdroj má štítek 80 PLUS Gold, jenž znázorňuje celkovou účinnost využití proudu až 90 % Tepelná regulace otáček ochrání počítačový zdroj GIGABYTE UD1000GM před nepříznivými výkyvy teplot Počítačový zdroj GIGABYTE přináší 6× PCI Express konektor pro připojení náročnějších grafik Poté nabízí ještě 8× Seriál ATA konektor pro připojení SSD, HDD či BluRay mechanik Typ ochrany zdroje: přepěťová ochrana (OVP), podpěťová ochrana (UVP), nadproudová ochrana (OCP), ochrana proti přetížení (OPP), ochrana proti zkratu (SCP) a ochrana proti přehřátí (OTP) Počítačový zdroj GIGABYTE UD1000GM Možnosti připojení (porty) Potřebný výkon zdroje je odvozen od toho, jaké komponenty k němu budou připojeny. Potřebný příkon pro jednotlivé komponenty najdete v jejich popisu. Parametry a specifikace Výkon a formát Výkon 1 000 W Formát ATX Verze ATX 2.31 Modulárnost Plně Výbava Výbava a funkce Odpojitelné kabely, Tepelná regulace otáček, Síťový vypínač Typ ochrany Přepěťová ochrana (OVP), Podpěťová ochrana (UVP), Nadproudová ochrana (OCP), Ochrana proti přetížení (OPP), Ochrana proti zkratu (SCP), Ochrana proti přehřátí (OTP) Účinnost Certifikace 80 PLUS Gold Účinnost 90 % Konektory Konektory ATX 24pin, CPU 8pin / 4+4pin, Floppy 4pin, Molex 4pin, PCI-E 8pin / 6+2pin, SATA 15pin Počet EPS/CPU 4+4pin 2 Počet PCI Express 8-pin / 6+2-pin 6ks Počet PCI Express 6-pin 6× Počet Serial ATA 15-pin 8× Počet Molex HDD 4-pin 3× Počet Molex FDD 4-pin 1× Chlazení Velikost ventilátoru 120 mm Rozměry Šířka 150 mm (15 cm) Výška 86 mm (8,6 cm) Hloubka 140 mm (14 cm)
Kód produktu: SWS683868
Part no.: GP-UD1000GM
EAN: 4719331552411
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje
EAN: 4719331552411
Výrobce (zdroje): Gigabyte
Výkon (zdroje): Více než 400 W