GIGABYTE zdroj P650SS ICE, 650W, 80+ Silver, 120mm, ATX 3.0, bílá
Kód: ED1706167Související produkty
ZDARMAZDARMA
Počítačová skříň Natec HELIX USB-C/Micro ATX/Černá
Skladem
(13 ks)
596,69 Kč bez DPH
722 Kč
ZDARMAZDARMA
Fractal Design Core 1100/Micro Tower/Černá
Skladem
(20 ks)
952,07 Kč bez DPH
1 152 Kč
Fractal Design Meshify 3 TG/Midi Tower/Transpar./Černá
Skladem
(20 ks)
2 960,33 Kč bez DPH
3 582 Kč
ZDARMAZDARMA
PC skříň Fury SHOBO SH4 RGB Midi Tower, Window,
Skladem
(4 ks)
657,85 Kč bez DPH
796 Kč
GEMBIRD Fornax 4300/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
1 800 Kč bez DPH
2 178 Kč
Fractal Deisgn Meshify 3 Ambience Pro/Midi Tower/Transpar./Černá
Skladem
(20 ks)
4 735,54 Kč bez DPH
5 730 Kč
ZDARMAZDARMA
Gembird Computer Fornax K500/Midi Tower/Černá
Skladem
(6 ks)
868,60 Kč bez DPH
1 051 Kč
Detailní popis produktu
Gigabyte P650SS ICE
- Ledově bílá estetika
- Certifikace 80 PLUS Silver (230V EU)
- Podpora standardu Intel ATX 3.0 (kompatibilní s ATX 3.1)
- 120mm ventilátor Fluid Dynamic Bearing (FDB)
- Ploché provedení kabelu
- Výkonná jediná +12V lišta
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Záruka 3 roky (upraveno podle různých regionů).

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 650 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 6.3A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (600mm + 120mm) |
| SATA Konektor | 5x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm Molex) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (500mm SATA + 120mm SATA + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | Silver |
| Modulární kabeláž | Není |
Kód produktu: ED1706167
Part no.: GP-P650SS ICE
EAN: 4719331554927
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 4719331554927 |
| Formát zdroje: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pro základní desku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Výkon zdroje (W): | 650 |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Silver |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
GIGABYTE zdroj 850W 80PLUS Gold Modular PG5 ICE
Skladem
(20 ks)
1 752,89 Kč bez DPH
2 121 Kč
MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W 80PLUS PLATINUM
Na dotaz (není skladem)
8 140,50 Kč bez DPH
9 850 Kč
ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING WHITE
Na dotaz (není skladem)
9 157,02 Kč bez DPH
11 080 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP HEXA 85+ PRO 450/450W/ATX/80PLUS Bronze/Retail
Skladem
(14 ks)
1 052,07 Kč bez DPH
1 273 Kč
FSP VITA GM White/1000W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail
Skladem
(3 ks)
2 535,54 Kč bez DPH
3 068 Kč
GIGABYTE zdroj 1000W 80PLUS Gold Modular PG5 V2
Skladem
(20 ks)
2 123,14 Kč bez DPH
2 569 Kč
