GIGABYTE LCD GS27U GAMING Monitor 27" UHD 3840x2160, IPS, 160Hz, 2xHDMI, DP
Kód: ISTMNGGGS27U-BAZDetailní popis produktu
REPAIRED Je to čas THE LAST MILE FOR YOUR GAMING SYSTÉM Jako není jediný hráč, monitor je often being underestimated. Truh je monitory jako synergický účinek a bring z nejlepších výsledků z PC komponent. GIGABYTE gaming monitory poskytují ultimate specifications and quality, uživatele mohou být dokonalé upscale výkonnost bez nutnosti pro extravagance. Support Adaptive-Sync Technology UHD s 160Hz Super Speed IPS 1ms Response Time Panel Size (diagonal) 27” SS IPS Display Viewing Area (HxV) 596.16 x 335.34 mm Panel Backlight/Type Edge Display Surface (no-glare/glare) Non-glare Color Saturation 95% Pixel Pitch 0.15525(H) x 0.15525(V) mm Brightness 350 cd/m2 (TYP) Kontrast Ratio 1000:1 Viewing Angle 178°(H)/178°(V) Display Colors 1.07B Response Time 1ms Refresh Rate 160Hz HDR VESA Display HDR400 Flicker-free Yes Connectivity 2 x HDMI 2.1 1 x Displayport 1.4 (DSC) 1 x Earphone Jack Earphone Jack Yes Speaker N/A Unique Features OSD Sidekick * Aim Stabilizer Black Equalizer Cross Build-in Power Consumption 34W ** Power Saving Mode <0.5W Power Off Mode <0.3W Voltage AC 100-240V ~ 50/60Hz Tilt (angle)-5°~+20° Swivel(angle) N/A Pivot(angle/direction) N/A Height Adjustment (mm) N/A VESA Wall Mounting(mm) 100*100 mm Kensington lock. Dimension with Stand(WxHxD) 613.7*447.4*172 mm Phys. Dimension w/o stand (WxHxD) 613.7*369.6*53.47 mm Box Dimension (WxHxD) 740*156*500 mm Net Weight with stand (Esti.) 5.32 kg Net Weight bez stand (Esti.) 3.61 kg Gross Weight (Esti.) 7.3 kg Accessories Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/QSG/Warranty cardKód produktu: ISTMNGGGS27U#baz
Part no.: GS27U#BAZ
EAN: ISTMNGGGS27U#baz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 25" - 27” |
|---|---|
| EAN: | ISTMNGGGS27U#baz |
| EPREL ID: | 2000779 |
| Určení: | Herní |
| Kategorie: | Monitory |
| Max. rozlišení: | 3840 x 2160 4K UltraHD |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Odezva [ms]: | 1 |
| Jas [cd]: | 350 |
| USB-C: | Ne |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Synchronizační technologie: | FreeSync |
| DVI: | Ne |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| USB 3.0: | Ne |
| Zakřivení: | Ne |
| Širokouhlý: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Doplňující informace: | 160 Hz |
| DisplayPort: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Dodavatel: | WESTech CZ s.r.o. |
