GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27Q20, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz / OC 210Hz, 1000:1, 350cd/m2, 0,5ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: ED1541186Detailní popis produktu
Gigabyte G27Q20
Gigabyte G27Q20 je moderní evolucí oblíbeného herního monitoru, která posouvá hranice zážitku ještě dál. Tento 27" QHD panel staví na precizní SS IPS technologii, která vám nabídne nejen nádherné barvy, ale především extrémní rychlost s obnovovací frekvencí až 200 Hz. S bleskovou odezvou 0,5 ms (GtG) a certifikací HDR je tento monitor připraven na nejnovější herní tituly i náročnou kreativní práci, kde záleží na každém pixelu a plynulém pohybu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 94% DCI-P3 / 123% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 0,5 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 200Hz / OC 210Hz |
| Spotřeba | 21 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB 2.0 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR10 Flicker - Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,16 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
Kód produktu: ED1541186
Part no.: G27Q20
EAN: 4719331873851
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 25" - 27” |
|---|---|
| EAN: | 4719331873851 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | USB 2.0, DisplayPort |
| Rozlišení displeje: | 2560x1440 |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modré |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 1 |
| USB verze: | 2.0 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 0.5 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 6.16 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
