GIGABYTE LCD - 24,5" Gaming monitor G25F2A, IPS, 1920x1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: ED1541179Detailní popis produktu
GIGABYTE G25F2A
Herní monitor GIGABYTE G25F2A s úhlopříčkou 24,5” a Full HD rozlišením nabízí extrémně plynulé hraní díky 240Hz obnovovací frekvenci a odezvě 1 ms. IPS panel zajišťuje živé barvy a široké pozorovací úhly, zatímco ergonomický stojan s pivotem umožňuje pohodlné nastavení. Ideální volba pro rychlé a kompetitivní hraní.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 24.5" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 120% sRGB |
| Jas | 300 cd/m2 (TYP) |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms (GTG) |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 16 W |
| Konektivita | 2 x HDMI 2.0 1 x Displayport 1.4 1 x 3,5mm jack |
| Vlastnosti | HDR VESA montáž Pivot Flicker-Free Redukce modrého světla AMD FreeSync Premium Crosshair Reproduktory 2W x 2 |
| Nastavitelnost | |
| Naklánění | -5° ~ +21° |
| Otáčení | +/-15° |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Pivot | -0° ~ +90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 556.9 x 498.3 x 187.5 mm |
| Váha | 4.34 kg |
Kód produktu: ED1541179
Part no.: G25F2A
EAN: 4719331874544
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 23" - 24" |
|---|---|
| EAN: | 4719331874544 |
| Energetická třída: | G |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort |
| Rozlišení displeje: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výbava: | Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce |
| Úhlopříčka displeje ("): | 24.5 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 24 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 4.34 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
