GIGABYTE C301 GLASS/Midi Tower/Transpar./Černá
Kód: 207259353Související produkty
Detailní popis produktu
GIGABYTE C301 GLASS
- RGB Fusion s ARGB Connector Hub
- podpora vertikální instalace GPU
- předinstalované 4 ventilátory ARGB
- kompatibilní s až 360mm kapalinovým chlazením
- přepínač RGB LED na horním panelu
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX/ATX/E-ATX
Počet rozšiřujících slotů: 7
Pole pro disková úložiště:
- 2x 3,5“/2,5"
- 2x 2,5"
Externí porty:
- 1x USB 3.1 Gen2 typ-C
- 2x USB 3.0
- 2x audio konektor 3,5mm (podporuje HD Audio)
Bočnice: tvrzené sklo 4mm
Podpora pro přídavné chlazení:
- horní: chladič max 1x 360mm; ventilátor 3x 120mm/2x 140mm
- přední: chladič max 1x 360mm; ventilátor 3x 120mm/3x 140mm
- zadní: chladič max 1x 120mm; ventilátor 1x 120mm
Předinstalované ventilátory:
- přední: 3x 120mm (ARGB)
- zadní: 1x 120mm (ARGB)
Maximální výška chladiče CPU: 170mm
Maximální délka PSU: 180mm
Maximální délka GPU: 400mm
Osvětlení: ano (podpora RGB Fusion)
Typ zdroje: ATX
Prachové filtry: nahoře, dole
Materiál: ocel, plast, sklo
Barva: černá
Rozměry: 486*220*473mm
Hmotnost: 7,8kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce:
Kód produktu: 207259353
Part no.: GB-C301G
EAN: 4719331553463
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 4719331553463 |
| Barva: | Černá |
| Formát MB: | Mini ITX/Micro ATX/ATX/E-ATX |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka skříně (mm): | 473 |
| LCD displej ve skříni: | Ne |
| Šířka skříně (mm): | 220 |
| Transparentní bočnice: | Ano |
| Typ skříně: | Midi Tower |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Výška skříně (mm): | 486 |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Značka a model: | GIGABYTE C301 GLASS |
| Max. délka grafické karty (mm): | 400 |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
