GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE/Midi Tower/Transpar./Bílá
Kód: 207259346Související produkty
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- Boční panel z tvrzeného skla plné velikosti
- Dva porty USB 3.0 na předním I/O
- Podpora radiátorů až do 360 mm
- Odnímatelné prachové filtry
- Součástí balení jsou 3 ARGB ventilátory
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX
Počet rozšiřujících slotů: 5
Pole pro disková úložiště:
- 2x 3,5“
- 1x + 2x (místo 3,5" disku) 2,5"
Externí porty:
- 2x USB 3.0
- 1x Audio vstup a výstup (podporuje HD Audio)
Podpora pro přídavné chlazení
- horní: chladič max 360mm; ventilátor 3x 120mm/2x 140mm
- boční: chladič max 240mm; ventilátor 2x 120mm
- zadní: chladič max 140mm; ventilátor 1x 120mm/1x 140mm
- kryt zdroje: ventilátor 3x 120mm
Předinstalované ventilátory
- boční: 2x 120mm (ARGB)
- zadní: 1x 120mm (ARGB)
Maximální výška chladiče CPU: 190mm
Maximální délka PSU: 250mm
Maximální délka GPU: 410mm
RGB osvětlení: Ano (podpora RGB Fusion)
Typ zdroje: ATX
Prachové filtry: nahoře, dole, na boku
Materiál: ocel, plast, sklo
Barva: bílá
Rozměry: 431*242*430mm
Hmotnost: cca 6,45kg
Odkaz na stránku výrobce:
Kód produktu: 207259346
Part no.: GB-C201PI
EAN: 4719331555849
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 4719331555849 |
| Audio na předním panelu: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hloubka skříně (mm): | 430 |
| LCD displej ve skříni: | Ne |
| Otvírací krytky na 5.25'pozice: | Ne |
| Šířka skříně (mm): | 242 |
| Transparentní bočnice: | Ano |
| Typ skříně: | Midi Tower |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| USB na předním panelu: | Ano |
| Výška skříně (mm): | 431 |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Počet pozic 5.25" externí: | 0 |
| Počet pozic 3.5" externí: | 0 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Přední ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 9 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x240 |
| Značka a model: | GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE |
| Max. délka grafické karty (mm): | 410 |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 3 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
