GIGABYTE C102 GLASS/Midi Tower/Transpar./Černá
Kód: 207259344Související produkty
Detailní popis produktu
GIGABYTE C102 GLASS
- boční panel z tvrzeného skla v plné velikosti
- odnímatelný prachový filtr
- kompatibilní s chlazením kapalinou až 360 mm
- odnímatelný magnetický přední panel
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX
Počet rozšiřujících slotů: 5
Pole pro disková úložiště:
- 2x 3,5“
- 2x + 1x (místo 3,5" disku) 2,5"
Externí porty:
- 2x USB 3.0
- 1x kombinovaný audio konektor 3,5mm (podporuje HD Audio)
Podpora pro přídavné chlazení
- přední: chladič max 360mm; ventilátor 3x 120mm/2x 140mm
- horní: chladič max 360mm; ventilátor 3x 120mm/2x 140mm
- boční: chladič max 240mm; ventilátor 2x 120mm
- zadní: chladič max 120mm; ventilátor 1x 120mm
Předinstalované ventilátory
- přední: 1x 120mm
- zadní: 1x 120mm
Bočnice: tvrzené sklo 4mm
Maximální výška chladiče CPU: 165mm
Maximální délka PSU: 200mm
Maximální délka GPU: 410mm
Osvětlení: ne
Typ zdroje: ATX
Prachové filtry: nahoře, dole, na boku
Materiál: ocel, plast, sklo
Barva: černá
Rozměry: 450*210*450mm
Hmotnost: 5,79kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce:
Kód produktu: 207259344
Part no.: GB-C102G
EAN: 4719331554835
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 4719331554835 |
| Audio na předním panelu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hloubka skříně (mm): | 450 |
| LCD displej ve skříni: | Ne |
| Šířka skříně (mm): | 210 |
| Transparentní bočnice: | Ano |
| Typ skříně: | Midi Tower |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| USB na předním panelu: | Ano |
| Výška skříně (mm): | 450 |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 9 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | GIGABYTE C102 GLASS |
| Max. délka grafické karty (mm): | 410 |
| Předinstalované ventilátory: | 2 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
