Fukawa YUASA RE7-12LFR (12V; 7Ah; faston F2-6,3mm; životnost 6-9let)
Kód: SWS449940
ZDARMAZDARMA
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Japonská firma GS Yuasa je největší světový výrobce olověných akumulátorů, který má 20% podíl veškeré výroby olověných akumulátorů na světě a její výrobky jsou na vysoké technické úrovni. V roce 2016 koupila GS Yuasa výrobní továrnu olověných akumulátorů Panasonic a do konce roku 2020 vyráběla akumulátory pod značkou Panasonic. YUASA RE7-12LFR je olověný hermeticky uzavřený akumulátor s životností 6-9let. Akumulátory Yuasa vynikají vysokou kvalitou zpracování a lze je provozovat v libovolné poloze a nevyžadují žádnou údržbu. Použití: Akumulátory Yuasa jsou použitelné v široké škále aplikací v cyklickém režimu. Technické parametry Výška 97,5 mm Délka 151,0 mm Šířka 65,0 mm Hmotnost (netto) 2,750 kg Napětí 12,00 V Kapacita v Ah 7,0 Ah Životnost 9 let Typ konektoru faston F2-6,3mm