FSP VITA GD/650W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Retail
Kód: 1930500262
ZDARMAZDARMA
Skladem (20 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
FSP VITA GD 650W
Vlastnosti
  • účinnost >90% při typické zátěži
  • certifikace 80 PLUS® Gold
  • tichý 120mm HYB ventilátor s dlouhou životností
  • kompletní ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Technické parametry
Model: VITA-650GD
Výkon: 650W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktivní
Typ ventilátoru: HYB 120mm
Rozměry: 140×150×86mm
Účinnost: 90%
Vstupní napětí: 100-240V AC
Vstupní proud: 8-4A
Vstupní frekvence: 50-60Hz
Konektory:
  • 1x MB 24 pin
  • 1x CPU 8 pin + 1x CPU 4+4 pin
  • 2x PCIe 6+2 pin
  • 4x SATA
  • 2x Molex + 2x SATA
Více informací naleznete na stránkách výrobce:
Kód produktu: 1930500262
Part no.: PPA6506804
EAN: 4711498480347
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje
EAN: 4711498480347
Barva: Černá
Formát zdroje: ATX 3.1
Model: FSP VITA GD
Modulární kabeláž: Ne
PFC filtr zdroje: Aktivní PFC
Rozměry zdroje (šxvxh mm): 140×150×86
Ventilátor zdroje (mm): 120
Vypínač napájení: Ano
Napájení MB (pin): 24
Konektor napájení CPU (pin): 8pin a 4+4pin
Napájení na vstupu (V): Full Range
SATA 15pin (počet): 6
PCI-Express celkem: 2
Účinnost zdroje: 80PLUS Gold
Výkon napájecího zdroje (W): 650
PCI-E 8/6+2 (počet): 2
Molex 4pin (počet): 2