FSP U500-B/Big Tower/Černá
Kód: 1930121060Související produkty
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
- Unikátní držák grafických karet s dvojitou funkcí
- Držák chladiče 480 mm
- Vybaven 120mm 5x PWM ventilátory
- Zadní ventilátor má digitální displej s ukazatelem otáček ventilátoru
- Podporuje grafické karty až do 420 mm
- Bleskově rychlý typ C
Model: FSP U500-B
Typy podporovaných základních desek: EEB, CEB, E-ATX,ATX, M-ATX, Mini-ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry (HxŠxV): 451x258x568 mm
Maximální velikost chladiče CPU: 180 mm
Maximální délka VGA karty: 420 mm s držákem GPU
Počet rozšiřujících slotů: 9
- 4x 3,5“ HDD
- 6x 2,5“ HDD
Chladící systém:
- Maximální počet ventilátorů: přední 4x 120 mm/3x 140 mm, vrchní 3x 120 mm/3x 140 mm, spodní 3x 120 mm, zadní 1x 120 mm/1x 140 mm
- Počet předinstalovaných ventilátorů: 4x 120 mm PWM, 1x 120 mm PWM
Kompatibilita radiatorů:
- Přední: 420/480 mm
- Vrchní: 360 mm
Přední vstupy/výstupy:
- 2x USB 3.2 Gen1x1
- 1x USB Typ C
Hmotnost: 10,6 kg
Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu:
Kód produktu: 1930121060
Part no.: POC0000260
EAN: 4711498480859
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 4711498480859 |
| Barva: | Černá |
| Formát MB: | EEB/CEB/E-ATX/ATX/mATX/mini-ITX |
| Hloubka skříně (mm): | 451 |
| LCD displej ve skříni: | Ne |
| Otvírací krytky na 5.25'pozice: | Ne |
| Šířka skříně (mm): | 258 |
| Transparentní bočnice: | Ne |
| Typ skříně: | Big Tower |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| USB na předním panelu: | Ano |
| Výška skříně (mm): | 568 |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Počet pozic 5.25" externí: | 0 |
| Počet pozic 3.5" externí: | 0 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 4 |
| Přední ventilátory (celkem): | 4x120mm / 3x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 480 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x480 |
| Značka a model: | FSP U500-B |
| Max. délka grafické karty (mm): | 420 |
| Předinstalované ventilátory: | 5 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozic 2.5" interní: | 6 |
| Spodní ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
