FSP SP500-AD/450W/ATX/Bulk
Kód: 1930703916
ZDARMAZDARMA
FSP SP500-AD/450W/ATX/Bulk
Skladem (15 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tento napájecí zdroj formátu ATX má výkon 450 W a napájí systémy vybavené nejnovějšími procesory střední třídy a vysokorychlostními pevnými disky. Ekologický design umožňuje řadě SP-AD dosáhnout až 85% účinnosti při 50% zátěži. SP-AD je navržen s ohledem na moderní systémy a nabízí čtyři konektory pro zařízení SATA a dva 4pin 12V konektory pro CPU. SP-AD také zahrnuje úplnou ochranu (OVP, OPP, SCP, OCP, OTP) pro váš počítač.
Technická specifikace:
  • Vysoká účinnost (85% při 50 % zatížení)
  • Aktivní PFC filtr
  • Vyhovuje standardu ATX 12V v2.52 a EPS 12V v2.92
  • Hlučnost <25 dB při typické zátěži
  • Splňuje požadavky Energy Star 6.0 a direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
  • Vyhovuje nejnovějšímu bezpečnostnímu předpisu EN 62368
  • Vyhovuje normám CB, CE
Technické parametry
  • Model: SP500-AD
  • Formát: ATX
  • PFC: Aktivní PFC
  • Ventilátor: 120 mm
  • Rozměry: 150 x 86 x 140 mm
  • Účinnost: 85 % při 50% zatížení
  • Výkon: 450 W
  • Zabezpečení: OVP, OPP, SCP, OCP, OTP
  • Napájení na vstupu: 180~265V
  • Hold-up time (80%): min. 16 ms
  • Provozní okolní teplota: 0 ~ 40 °C
  • MTBF: 100 000 hodin při plném zatížení
Konektory:
  • 1x 24 pin do MB
  • 2x 4 pin 12 V (P4)
  • 1x PCI-E 6+2 pin + 1 x PCI-E 6 pin
  • 4x SATA
  • 2x Molex 4 pin
  • 1x Floppy
Podrobnou specifikaci naleznete ke stažení v záložce download.
Kód produktu: 1930703916
Part no.: 9PA450AF00
EAN: 4713224527708
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje
EAN: 4713224527708
Formát zdroje: ATX
Model: FSP SP500-AD
Modulární kabeláž: Ne
PFC filtr zdroje: Aktivní PFC
Rozměry zdroje (šxvxh mm): 150 x 86 x 140
Ventilátor zdroje (mm): 120
Vypínač napájení: Ano
Napájení MB (pin): 24
Konektor Floppy 4 pin: 1
Konektor napájení CPU (pin): 4+4pin
Napájení na vstupu (V): 180~265
SATA 15pin (počet): 4
PCI-Express celkem: 2
Účinnost zdroje: Ne
Výkon napájecího zdroje (W): 450
PCI-E 6pin (počet): 1
PCI-E 8/6+2 (počet): 1
Molex 4pin (počet): 2