FSP FSP350-51AAC/350W/ATX/80PLUS Bronze 230V/Bulk
Kód: 1930704110
ZDARMAZDARMA
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
ATX zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ s výkonem 350 W. Pro dlouhodobě spolehlivý provoz je zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorem. Přívod energie je možné zastavit pomocí vestavěného vypínače.
Technické parametry
  • Model: FSP350-51AAC
  • Formát: ATX
  • PFC: Aktivní PFC
  • Ventilátor: 120 mm
  • Rozměry: 140 x 150 x 86 mm
  • Frekvence: 50-60Hz
  • Výkon: 350W
  • Certifikace 80PLUS: 80PLUS Bronze
Konektory:
  • 1x 20+4 Pin MB
  • 1x CPU 4 Pin
  • 3x SATA
  • 2x MOLEX
  • 1x Floppy 4 Pin
Kód produktu: 1930704110
Part no.: 9PA350D803
EAN: 4713224523304
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje
EAN: 4713224523304
Barva: Černá
Formát zdroje: ATX
Model: FSP FSP350-51AAC
Modulární kabeláž: Ne
PFC filtr zdroje: Aktivní PFC
Rozměry zdroje (šxvxh mm): 140 x 150 x 86
Ventilátor zdroje (mm): 120
Vypínač napájení: Ano
Napájení MB (pin): 20+4
Konektor Floppy 4 pin: 1
Konektor napájení CPU (pin): 4pin
SATA 15pin (počet): 3
Účinnost zdroje: 80PLUS Bronze 230V
Výkon napájecího zdroje (W): 350
Molex 4pin (počet): 2