FSP/Fortron FSP460-70PFL (SK) 85+, bulk, 460W, industrial
Kód: 2091301128
Na objednávku
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Vlastnosti
  • Skutečných 460 W
  • Full Range
  • Aktivní PFC filtr
  • Vysoká účinnost
  • MTBF 100.000 hodin při 25 °C
  • Vypínač napájení
  • Bulkové balení
Technické parametry
  • Model: FSP460-70PFL
  • Formát: ATX
  • PFC: Aktivní PFC
  • Ventilátor: 80mm
  • Rozměry: 150 x 86 x 140 mm
  • Účinnost: 85%
  • Vstupní napětí: 115-230 V
  • Výkon: 460W
  • Zabezpečení: OCP, OVP, SCP
Konektory:
  • 1x 20+4 pin do MB
  • 1x P4 (12V) konektor
  • 3x Molex
  • 2x SATA
  • 1x FDD
Kód produktu: 2091301128
Part no.: 9PA4604401
EAN: 4713224521744
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje
EAN: 4713224521744
Formát zdroje: ATX
Model: FSP FSP460-70PFL (SK)/industrial
Modulární kabeláž: Ne
PFC filtr zdroje: Aktivní PFC
Rozměry zdroje (šxvxh mm): 150x86x140
Ventilátor zdroje (mm): 80
Vypínač napájení: Ano
Napájení MB (pin): 20+4
Konektor Floppy 4 pin: 1
Konektor napájení CPU (pin): 4pin
Napájení na vstupu (V): Full Range
SATA 15pin (počet): 2
Účinnost zdroje: 85%
Výkon napájecího zdroje (W): 460
Molex 4pin (počet): 3