EUROCASE zdroj 400W Eco+, 120mm, 80+ Bronze, ATX
Kód: ED522405Související produkty
Fractal Design Meshify 3 TG/Midi Tower/Transpar./Bílá
Skladem
(20 ks)
2 889,26 Kč bez DPH
3 496 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP M340-BA/Midi Tower/Transpar./Černá
Skladem
(2 ks)
889,26 Kč bez DPH
1 076 Kč
MSI MAG VAMPIRIC 300R/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
2 574,38 Kč bez DPH
3 115 Kč
Cooler Master case MasterFrame 600 Black, Průhledná bočnice, ATX, 3x 140mm Fan, 1x 120mm Fan, Černá
Skladem
(16 KS)
3 079,34 Kč bez DPH
3 726 Kč
ZDARMAZDARMA
GEMBIRD počítačová skříň Fornax 500 ARGB
Na objednávku
676,03 Kč bez DPH
818 Kč
Detailní popis produktu
Eurocase Eco+ 400W
Napájecí zdroj pro PC, formát ATX
Max. výstupní výkon 400W
Ventilátor 120mm
Účinnost 80PLUS BRONZE
Konektory:
ATX 20/24pin 1x
4+4pin 12V 1x
6+2pin PCI-E 1x
SATA 4x
Molex 2x
Vstupní napájení: AC 230V / 50Hz
Rozměry zdroje: 150x85x140mm (ŠxVxH)
Zdroj vyhovuje požadavkům na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC).
Zdroj vyhovuje i směrnici 2005/32/EU = příkon v pohotovostním režimu <0,5W.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 400 W |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 2.0 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Výstupné napětí DC | +3.3VDC +5VDC +12VDC -12VDC +5VSB |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4 pin Konektor | 1x |
| CPU 4+4 pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2 pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Velikost | 150 x 85 x 140 mm |
Kód produktu: ED522405
Part no.: ECO400
EAN: 859252206262
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 859252206262 |
| Formát zdroje: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pro základní desku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Výkon zdroje (W): | 400 |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
SEASONIC zdroj 650W Core GX-650, ATX 3.1, 80+ Gold
Skladem
(2 ks)
1 880,99 Kč bez DPH
2 276 Kč
MSI zdroj MAG A850GL PCIE5 II 850W 80PLUS GOLD m
Na objednávku
2 858,68 Kč bez DPH
3 459 Kč
MSI zdroj MAG A1250GL PCIE5 1250W 80PLUS GOLD m
Na dotaz (není skladem)
4 771,07 Kč bez DPH
5 773 Kč
ZDARMAZDARMA
EVOLVEO FX 650,zdroj650W ATX,14cm,80+,Bronze,3YRW
Skladem
(10 ks)
1 006,61 Kč bez DPH
1 218 Kč
Cooler Master zdroj MWE 500W WHITE 230V - V2, 120mm, 80+ BULK
Skladem
(99 KS)
985,95 Kč bez DPH
1 193 Kč
MSI zdroj MPG A1000G PCIE5 1000W 80PLUS GOLD m
Na dotaz (není skladem)
4 389,26 Kč bez DPH
5 311 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP VITA BD/850W/ATX 3.1/80PLUS Bronze 230V/Retail
Skladem
(20 ks)
1 542,15 Kč bez DPH
1 866 Kč
MSI zdroj MAG A850GL PCIE5 WHITE 80PLUS GOLD m
Na dotaz (není skladem)
3 012,40 Kč bez DPH
3 645 Kč
MSI zdroj MPG A850GS PCIE5 850W 80PLUS GOLD m
Na dotaz (není skladem)
3 827,27 Kč bez DPH
4 631 Kč
