EUROCASE skříň ML N6-530B, Midi Tower, 1xUSB-C, 2xUSB 3.0, 2x audio, bez zdroje
Kód: ED522477Související produkty
ZDARMAZDARMA
CORSAIR CX550/550W/ATX/80PLUS Bronze
Skladem
(9 ks)
1 077,69 Kč bez DPH
1 304 Kč
D-Link DPS-500A Modular Redundant Power Supplies
Na objednávku
9 380,99 Kč bez DPH
11 351 Kč
ZDARMAZDARMA
GEMBIRD FX 850W 80+ Bronze industrial
Skladem
(5 ks)
1 050,41 Kč bez DPH
1 271 Kč
ZDARMAZDARMA
Adata XPG PROBE/700W/ATX/80PLUS Bronze
Na objednávku
859,50 Kč bez DPH
1 040 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP FSP400-70PFL (SK)/industrial/400W/ATX/85%/Bulk
Na objednávku
1 398,35 Kč bez DPH
1 692 Kč
GIGABYTE zdroj 1000W 80PLUS Gold Modular PG5 ICE
Skladem
(4 ks)
2 101,65 Kč bez DPH
2 543 Kč
MSI zdroj MEG Ai1600T PCIE5 1600W 80PLUS TITANIUM
Na dotaz (není skladem)
16 193,39 Kč bez DPH
19 594 Kč
Detailní popis produktu
Eurocase ML N6-530B
PC skříň ML ATX
Formát základních desek: ATX, miniATX, microATX
Formát zdroje: standard ATX PSU
Černě lakované šasi z ocelového plechu 0,4mm
Konektory č.panelu: USB-C x 1 , USB3.0 x 2 , HD Audio & Mic
Pozice. 1 x 5,25"
Pozice: SSD 1 x 2,5" , volitelné ( 2 x SSD 2,5"/2x HDD3,5" )
Rošiřující slot 6 x
Pozice pro FAN: Front: 120mm x 2 , Side: 120mm x 2 , Rear: 80mm x 1
Rozměr skříně: 185x410x320mm (Š x V x H)
Skříň je dodávána bez ventilátorů

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 3x |
| 5.25" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 6x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB-C | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 120 mm |
| Boční část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 80 mm |
| Maximální délka komponent | |
| Maximální délka zdroje | ATX |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 185 x 410 x 320 mm |
Kód produktu: ED522477
Part no.: P001039859531
EAN: 859252206282
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 859252206282 |
| Barva skříně: | Černá |
| Počet pozic 2.5" (SSD): | 3 |
| Počet pozic 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet pozic 5.25": | 1 |
| Provedení skříně: | Midi Tower |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
MSI MPG GUNGNIR 110R/Midi Tower/Transpar./Bílá
Na dotaz (není skladem)
2 602,48 Kč bez DPH
3 149 Kč
ZDARMAZDARMA
PC skříň Fury SHOBO SH4 RGB Midi Tower, Window,
Skladem
(4 ks)
657,85 Kč bez DPH
796 Kč
GEMBIRD Fornax 4300W/Midi Tower/Transpar./Bílá
Skladem
(2 ks)
1 800 Kč bez DPH
2 178 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA Newton CAC/UCFF 4'' x 4''/Černá
Na objednávku
1 647,11 Kč bez DPH
1 993 Kč
