ENDORFY Mikrofon Solum Voice S Onyx White, USB-C, bílá
Kód: ED558012Související produkty
Mikrofon BOYA BY-UM4 všesměrový kondenzátorový, TRRS
Skladem
(46 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Mobilní bezdrátový mikrofon Natec HOPPER Lightning
Skladem
(4 ks)
368,60 Kč bez DPH
446 Kč
ZDARMAZDARMA
Delock Všesměrový kondenzátorový mikrofon pro konference
Na objednávku
704,96 Kč bez DPH
853 Kč
Mobilní bezdrátový mikrofon Natec HOPPER LAVALIER USB-C
Skladem
(3 ks)
408,26 Kč bez DPH
494 Kč
HP HyperX FlipCast - USB/XLR dynamický mikrofon (černý)
Na objednávku
4 943,80 Kč bez DPH
5 982 Kč
ZDARMAZDARMA
Streamovací mikrofon Genesis Radium 300,XLR, kardioidní polarizace, ohybné rameno, pop-filter
Skladem
(7 ks)
997,52 Kč bez DPH
1 207 Kč
Endorfy mikrofon Solum Studio / streamovací / nastavitelné rameno / pop-up filtr / 3,5mm jack / USB-C
Skladem
(1 ks)
2 184,30 Kč bez DPH
2 643 Kč
Mikrofon Natec Bee, držák na klip, 3,5mm jack, 1,8m
Skladem
(13 ks)
60,33 Kč bez DPH
73 Kč
Detailní popis produktu
Endorfy Solum Voice S
Stačí tak málo, aby to bylo slyšet. Myslíme to vážně a máme o tom pádný důkaz – Solum Voice S se snadno vejde do batohu a zajistí zvuk tak čistý, jako kdybyste vy a váš partner seděli ve stejné místnosti. Až na to, že náš mikrofon má zabudované dotykové tlačítko ztlumení, takže se můžete kdykoli ztlumit.

Specifikace
| Technické parametry | |
|---|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
| Směrovost | Všesměrový |
| Frekvenční rozsah | 30 Hz - 18 000 Hz |
| Vzorkovací frekvence | 96 kHz |
| Držák | |
| Typ držáku | Stojánek |
| Připojení | |
| Typ připojení | USB-C, 3.5mm |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 170 x 74 x 74 mm |
| Váha | 228 g |
Kód produktu: ED558012
Part no.: EY1B015
EAN: 5903018667690
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikrofony |
|---|---|
| EAN: | 5903018667690 |
| Typ mikrofonu: | Stolní / Konferenční |
| Princip: | Kondenzátorový |
| Způsob připojení: | Drátový |
| Konektivita: | USB-C, Jack 3,5 mm |
| Frekvence min. (Hz): | 30 |
| Frekvence max. (Hz): | 18000 |
| Vzorkovací frekvence (kHz): | 96 |
| Délka kabelu (m): | 2 |
| LED osvětlení: | Ano |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Delock USB kondenzátorový mikrofon se stolním stojanem - ideální pro hraní her, Skype a vokály
Na objednávku
404,13 Kč bez DPH
489 Kč
ZDARMAZDARMA
TRUST GXT238 AURON USB MICROPHONE BLK
Na objednávku
1 116,53 Kč bez DPH
1 351 Kč
Mikrofon BOYA BY-PVM3000L superkardioidní puškový, XLR
Skladem
(7 ks)
2 161,16 Kč bez DPH
2 615 Kč
ZDARMAZDARMA
Endorfy Solum Voice Mikrofon, drátový, rameno, 2× pop-up filtr, RGB podsvícení, 3,5mm jack, USB-C, redukce na USB-A, černý
Skladem
(1 ks)
1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč
Mikrofon Natec Fox, prílepný držák, 3,5mm jack, 1,8m
Skladem
(3 ks)
60,33 Kč bez DPH
73 Kč
ZDARMAZDARMA
Endorfy mikrofon Streaming OWH/streamovací/nastavitelné rameno/pop-up filtr/3,5mm jack/USB-C/USB-A
Skladem
(1 ks)
1 214,88 Kč bez DPH
1 470 Kč
