Endorfy Arx 500 ARGB bílá
Kód: 22410018Související produkty
Detailní popis produktu
ENDORFY Arx 500 - bílá ARGB
- 4 ventilátory Stratus 140 White PWM ARGB
- Praktické prachové filtry
- Prostor pro radiátory až do 360 mm
- Dostatek vnitřního prostoru
- Bočnice z tvrzeného skla
- Vzdušný a snadno přístupný přední panel
- Efektivní chlazení komponentů
- USB-C port na předním panelu
- Pohodlná správa kabelů
Specifikace:
Barva: bílá
Rozměry (V׊×D): 486 × 228 × 429 mm
Formát základní desky: ATX, microATX, mini-ITX
Prostor pro grafickou kartu (GPU): 350 mm
Prostor pro chladič CPU: 179 mm
Prostor pro zdroj: 300 mm
Počet rozšiřujících slotů: 7
Počet pozic pro disky:
Interní:
1× 2,5"/3,5"
6× 2,5"
Chlazení:
Maximální počet ventilátorů: 7
Počet součástí ventilátorů: 4
Přední: 3× Stratus 140 White PWM ARGB (200–1200 rpm)
Zadní: 1× Stratus 140 White PWM ARGB (200–1200 rpm)
Kompatibilita radiátorů:
Přední: 1× 120, 240, 280, 360 mm
Horní: 1× 120, 240, 280 mm
Zadní: 1× 120, 140 mm
Filtry proti prachu:
Přední
Horní
Spodní
Přední I/O:
1× USB-C 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps)
2× USB-A 3.2 Gen 1 (up to 5 Gbps)
1× headphones (minijack 3.5 mm)
1× microphone (minijack 3.5 mm)
1× POWER button
1× RESET button
Záruka: 36 měsíců
Kód produktu: 22410018
Part no.: EY2A018
EAN: 22410018
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 22410018 |
| Audio na předním panelu: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hloubka skříně (mm): | 429 |
| Šířka skříně (mm): | 228 |
| Transparentní bočnice: | Ano |
| Typ skříně: | Midi Tower |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| USB na předním panelu: | Ano |
| Výška skříně (mm): | 486 |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x280 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | ENDORFY Arx 500 White ARGB |
| Max. délka grafické karty (mm): | 350 |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
