SCYTHE KF1225FD12W-P Kaze Flex 120mm White PWM 300-1200rpm
Code: 201064115
Skladem (4 kus)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
SCYTHE Kaze Flex 120 White PWM
Tichý provoz a osvětlení
Specifikace:
Rozměry: 120 x 120 x 27 mm (š x v x h)
Materiál: plast, kov
Barva: bílá
Připojení: 4pólové PWM
Délka kabelu: 300 mm (s pláštěm)
Otáčky: 300 - 1 200 ot/min
Hlasitost: 4 - 24,9 dB(A)
Dodávaný objem: 28,2 - 86,9 m3/h
Statický tlak: 0.08 to 1.1 mmH2O
Napětí: 12 V
Očekávaná životnost: 120 000 h (MTBF)
Kód produktu: 201064115
Part no.: KF1225FD12W-P
EAN: 4571225057842
Additional parameters
Category: Přídavné ventilátory
EAN: 4571225057842
Průměr ventilátoru: 120mm