SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 32" Odyssey G8 Neo - Quantum Matrix Tech.(mini LED),4K,Prohnutý,1000R,4K,240Hz,Pivot
Code: ED1061944Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 28" - 32" |
|---|---|
| EAN: | 8806094796582 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | HDMI, USB 3.0, 3.5mm Jack, DisplayPort |
| Rozlišení displeje: | 3840x2160 (4K UHD) |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Zakřivený panel, Výškově stavitelný |
